Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Jerky-obchod sušeným masem Žena podnikatelka tajemno.com Obchod výrobky přírodní medicíny
Novinky Články Za zrcadlem, díl 1. (Prolog aneb vzhůru za zrcadlo)

Za zrcadlem, díl 1.

autor: Zuzana Nováková
9. 6. 2010

Za zrcadlem

Česká televize odvysílala první díl pořadu Za zrcadlem nazvaný "Prolog aneb vzhůru za zrcadlo". Televizní pořad Za zrcadlem bude mít celkem 13 dílů, kterými nás každé úterý provede herec a moderátor Tomáš Hanák. Jelikož předmětem pořadu je esoterika, považuji za povinnost vás o obsahu jednotlivých dílů informovat. V tomto prvním dílu jsme se vydali na každoročně pořádaný mezinárodní prodejní a vzdělávací veletrh Esoterika.

Hlavním účelem veletrhu Esoterika je přiblížit lidem duchovní vědy, okultní vědy, alternativní medicínu, příodní cesty ke zdraví a duševní vyrovnanosti vůbec. Své stánky zde každoročně otevírají léčitelé, astrologové, věštci a kartářky z celého světa. Můžete si v nich nechat předpovědět budoucnost, analyzovat osobnost, diagnostikovat neduhy, ale i nakoupit nejrůznější magické předměty, talismany, léčivé byliny, kameny, esence, přírodní kosmetiku (biokosmetiku) a okultistické pomůcky. Na prodej je bohatá esoterní literatura a časopisy plné magie a alchymie.

Při mnoha setkáních Tomáš Hanák na veletrhu absolvoval zajímavý výklad z ruky (chiromantii), vysvětlení, jak může pyramida s krystaly člověku dodávat energii a jak se správně rozhodovat pomocí numerologie. Hong-Kongský mistr alternativní medicíny a bojových umění přednesl, jak využívat čakry pro práci s energiemi a tím dosáhnout nastolení tělesné a duševní rovnováhy.

Napříč pořadem Tomáš Hanák zpovídal odborníky různých oborů na téma, proč lidé 3. tisíciletí stále více zajímá esoterika - věci mezi nebem a zemí, alternativní medicína. Proč hledají rovnováhu mezi racionálním a iracionálním chápáním světa a odpovědi na otázky, které jim tradiční medicína a věda nedává. Pro zachování objektivity stejné otázky pokládá i vědcům a doktorům moderní medicíny. Názor si musíte však utvořit sami.


Druhý díl pořadu Za zrcadlem bude na téma "Magie aneb kde končí přírodní vědy".


na seznam článků Za zrcadlem, 2. díl >>

napište mi
Tisk Email
 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist