Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny tajemno.com Žena podnikatelka Jerky-obchod sušeným masem
Novinky O mně

Kartářka Zuzana Nováková


věštkyně Zuzana Nováková - Zuzano.cz

Dobrý den, ještě jednou vás vítám na svých stránkách o věštění budoucnosti, vykládání karet, chiromantii (vykládání z ruky), hubnutí, zdravé stravě, zdraví a zdravém životním stylu jako takovém. Dříve než se podíváte, jak vám mohu pomoci, ráda bych se trochu představila.

Jmenuji se Zuzana Nováková, bydlím v Praze a již léta se hluboce zajímám o numerologii, chiromantii a výklad karet. Své vzdělání v tomto oboru jsem se rozhodla řešit odborně. Mým dalším studijním působištěm se proto stala První Pražská Astrologicko-Léčitelská škola Šárky Sehnalové a Petra Messanyho. V roce 2001 jsem toto studium úspěšně zakončila zkouškou v oboru "Věštecká práce - chiromantie". V roce 2009 jsem rozšířila své služby o poradenství v oblasti zdraví a hubnutí.

Ptáte se, proč jsem se rozhodla nenechat si své znalosti jen pro sebe? Aktivní zájem o zdraví a hubnutí, chiromantii a výklad karet začaly okamžitě vnášet štěstí do mého života. Denně potkávám lidi, z nichž cítím vnitřní úzkost spjatou s hektickým způsobem života nebo zoufalost v důsledku nepříznivých událostí, které je potkaly. Jsem přesvědčena, že každý den našeho života je hodný oslavy. Pokud mezi takové lidi patříte, máte nějaký problém a nevíte, na koho se obrátit, ráda vám pomůžu nalézt odpovědi na vaše niterní otázky. Společně nalezneme důvody proč se radovat ze života!

Pokud chci lidem pomoci, je bezpodmínečně nutný osobní kontakt s nimi. Proto se neřadím mezi tzv. on-line věštkyně a kartářky. Preferuji osobní přístup. Přestože je mým sídlem Praha, ráda se s vámi setkám, ať jste odkudkoliv.

Na čem si zakládám:

  • osobní individuální přistup
  • citlivé vnímání a naslouchání vede k pochopení
  • zdravý životní styl je pro každého
  • přihlédnutí k zdravotnímu stavu klienta
  • zdravé hubnutí není s odborným přístupem žádný problém pro nikoho
  • absolutní důvěra a diskrétnost


kontaktujte mě

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist