Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny Žena podnikatelka Jerky-obchod sušeným masem tajemno.com
Novinky
Nová služba: Candella masáž svíčkou

Nová služba: Originální Candella masáž svíčkou!

6. 3. 2011

Mám tu čest vám mezi prvními pěti salony krásy v České republice nabídnout unikántí masáž svíčkou s názvem Candella massage®. Výkon Candella masáže podléhá certifikaci, kterou splňují oba moji maséři.

Více o službě se můžete dozvědět zde

 
Sportovní masáže Praha

Nové služby: Medové a relaxační masáže

5. 12. 2010

Do nového roku jsem si pro vás připravila nové služby! Jedná se o sportovní, relaxační masáže a detoxikační medové masáže.

Sportovní masáže uleví tělu po fyzické zátěži, uvolní svaly nebo zmírní bolesti zad. Pozitivem medové masáže je nejen relaxace ale i detoxikace organismu.

 
Kosmetika Guenerve

Guenerve - kosmetika pro hubnutí

12. 11. 2010

Pro podpoření hubnutí a proti celulitidě nyní nabízím novou přírodní řadu kosmetiky a doplňky výživy Guenerve. Tato podpora spalování tuků je vhodná pro cvičení a masáže proti celulitidě jako např. Rolletic.

Guenerve SLIM 1 (kapsle)
Tento spalovač tuků obsahuje pouze PŘÍRODNÍ LÁTKY. Díky výrobnímu procesu mikronizace má o 60 % vyšší účinnost než standardní spalovače tuků. Fyzická zátěž a teplo (např. z masáže) pomáhají dostat L-karnitin do nejhlubších vrstev podkožního tuku, kde dochází ke spalování tuků od samého začátku cvičení. Jelikož dochází ke spalování tuků a nikoli cukrů, tablety zvyšují fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor. Posiluje přeměnu tuků na energii a dodává energii srdečním svalu.

Guenerve SLIM 2 (kapsle)
Obsažený L-lysine sníží hladinu tuků ve vaší krvi a chrání vás před kardiovaskulárními obtížemi. Napomáhá vstřebávání vápníku, budování svalové hmoty a rychlému zotavení po zátěži. Snižuje ukládání tuků z přijímání běžných potravin. Podporuje produkci hormonů, protilátek a enzymů. Působí proti oparům. Podpoří podmínky podmínky pro tvorbu mikroflóry v tlustém střevě a posílí váš imunitní systém.

prohlédněte si kompletní nabídku
 
Masáže Rolletic

Nová služba: Hubnutí s Rolletic

1. 11. 2010

Od listopadu rozšiřuji své služby o masáže Rolletic. Masážní přístroj Rolletic pomáhá hubnutí stehen, boků a dalších problematických partií. Jestli se vám nedaří delší čas zhubnout nebo vás trápí celulitida, přesvědčete se na vlastní kůži, jak pomůže vám!

Efekt masáže pro redukci podkožního tuku lze zesílit kosmetikou Guenerve, kterou doporučuje přímo výrobce Rolletic.

 

OC Chodov: 5 smyslů - hmat (chiromantie)

16. 10. 2010

5. narozeniny OC Chodov

V sobotu si všichni zájemci o výklad budoucnosti z ruky přišli na své. Na oslavě 5. narozenin OC Chodov jsem v rámci seriálu "5 smyslů" vystoupila na téma co je chiromantie a zájemcům o výklad z ruky jsem umění čtení z ruky předvedla i v praxi.

Celý článek...
 

EURO 2012 - věštím výsledek Česko-Lichtenštejnsko 4:1

12. 10. 2010

Kvalifikace na Euro 2012

Pokud jste fotbaloví fanoušci, vězte, že jsem byla požádána provozovatelem sportovního kanálu SPORT1 o věštění výsledků kvalifikačních zápasů pro EURO 2012. Podobné věštění, kdy se spojila esoterika s fotbalem, jste mohli vidět již na loňském MS ve fotbale, kde výsledky věštila chobotnice Paul. Pro předpověď výsledků používám výklad karet tarot a kyvadlo. Držme společně naší reprezentaci palce!

Má předpověď: Česko vs. Lichtenštejnsko 4:1.

 

ZuzaNo.cz na 16. narozeninách Alza.cz

4. 9. 2010

Výklad karet a chiromantie na oslavě 16. narozenin Alza.cz

Dne 4.9.2010 slavila Alza 16. narozeniny. K této příležitosti byla v holešovické tržnici pořádaná akce s bohatým programem.

Ti z vás, kteří jste se zúčastnili jedné ze soutěží - hod outdoorového telefonu Evolve na plovoucí cíl, jste měli příležisto vyhrát můj výklad karet tarot nebo čtení z ruky (chiromantie). Během 20 minutové seance jste se mohli dozvědět ze svých čar na rukou nebo tarotu nejen svou minulost, ale též budoucnost.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist