Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Jerky-obchod sušeným masem tajemno.com Žena podnikatelka Obchod výrobky přírodní medicíny
Novinky Reference

Spokojení zákazníci

Reference spokojených zákazníků

Kdykoliv se mi ozve spokojený zákazník, aby mi poděkoval, zahřeje mne u srdce vědomí dobře odvedené práce. Je mi proto ctí, když mi napíše kladné reference a dovolí mi své zkušenosti sdělit i vám.Ilona Husová

3. 12. 2012


Dobrý den,

studio ZuZano navštěvuji již několik měsíců a jsem velmi spokojená. Absolvovala jsem různé druhy cvičení a musím říct, že studio ZuZano mi vyhovuje ze všech nejvíc. Je to klidné místo s příjemnou, rodinnou atmosférou, kde si dám pořádně do těla na Body Space, a potom se zrelaxuju na masážním stroji Rolleticu. Také má kondice se výrazně zlepšila a i na váhu si stoupnu bez obav.

Přístup pana Filipa Nováka je profesionální, a zároveň velmi přátelský. Pokaždé ze cvičení odcházím s úsměvem, v dobré náladě a už se těším na další návštěvu. Cvičení na Body Space mohu všem doporučit.

Ilona Husová

 

Hanka Š.

16. 10. 2012


Dobrý den,

chtěla bych studiu ZuzaNo.cz moc poděkovat. Vládne zde příjemná rodinná atmosféra, kde nejste jen jeden z mnoha klientů, ale konkrétní zákazník. Trpělivě vám vše ukaží a vysvětlí. S podobným osobním přístupem jsem se setkala málokde.

Chtěla jsem zhubnout jen pár kilo, abych se cítila lépe, ale právě těch pár kilo se shazuje nejhůř. Dřina ve fitkách byla neúčinná a já jsem začala být zoufalá. Tak jsem na doporučení kamarádky zkusila VacuTherm. Chodím 2-3x v týdnu a už po 8 návštěvách jsem zhubla téměř 2,5 kg. Zpočátku nebyl úbytek váhy moc výrazný, ale po tom, co se lymfatický systém nastartoval, kila padají dolů jako přezrálé hrušky :-) Jsem nadšením bez sebe, obyvlášť když na tu změnu začalo reagovat i moje okolí.

VacuTherm je pro mě malý zázrak a všem vřele doporučuji ho vyzkoušet. Navíc příjemná atmosféra ve studiu ve spojení se shazováním kil je pro mě balzám na duši a pokaždé odcházím s dobrou náladou a pocitem, že jsem o kousek omládla.

Hanka Š.

 

Anděla Nebeská

22. 5. 2012


Krásný den všem,

dlouho jsem hledala cvičení, které by mě bavilo a zároveň "to bylo vidět". Po několikaleté nudě a neútulném prostředí fitcenter to muselo přijít! Myslím si, že to byla osudová záležitost.

Zuzano.cz, je pravý šálek kávy pro všechny, kteří chtějí za málo času hodně muziky! Studio ZuzaNo.cz navštěvuji už třetí měsíc a mám pocit, že máme doma málo zrcadel. Podařilo se mi zhubnout a hlavně se mi přestává nepatřičně hrnout a řasit kůže (dříve samozřejmě tuk) tam kde nemá. Na stehnech nemám měsíční krajinu a břicho - takové jsem neměla ani ve dvaceti!

Začínám věřit na zázraky a obávat se, že se do studia všechny najednou nevejdeme! V Praze je více "magických míst" a jedním z nich je rozhodně studio ZuzaNo.cz.

Anděla Nebeská

 

Zdenka Grossmannová

16. 2. 2012


Dobrý den,

Díky studiu ZuzaNo.cz, majitelům paní Zuzaně a panu Filipovi, se 2x týdně cítím jako v "sedmém nebi".

V jejich příjemném studiu stojí červený stroj Vacutherm, na kterém za odborného dohledu 2x týdně "propotím triko". Přístroj pomocí infračerveného záření prohřeje veškeré svalové partie mnohem rychleji a chůze, i když v mém případě opravdu svižná, je mnohem příjemnější. Obzvláště pro ty, kteří mají rádi chůzi nebo běh a v zimních měsících jim pokaždé počasí nedovolí provozovat venkovní sportovní aktivity, je Vacutherm ideálním řešením.

Nemalý podíl na příjemně prožitých chvílích ve Vacuthermu mají bezvadná obsluha mající ke každému individuální přístup a sestaví každému ideální cvičební program. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti jako trenérka kanoistiky v oddílu Dukla Praha sem nemohu chodit celý rok, ale příští zimu se určitě ráda vrátím zapotit a spálit nějaké ty kalorie.

Zdenka Grossmannová

 

Jan Blažek

23. 12. 2011


Dobrý den,

rád bych se připojil a velmi Vám poděkoval. Zajímalo mě čtení z ruky, proto jsem je chtěl zkusit. Na internetu jsem našel adresu studia ZuzaNo.cz, zavolal a hned od prvopočátku mi bylo sympatické!

Když jsem paní Novákovou navštívil, nestačil jsem se divit, co vše vní je! Věděla o všem, co mě trápí. A to jsem ještě ani nepromluvil a o ničem se nezmínil. Potom se mi podívala do dlaní a neumím popsat údiv, jak přesně a neuvěřitelně mi vše říkala. Připadal jsem si průhledný jako sklo.

Patří Vám můj velký obdiv! Všem studio ZuzaNo.cz vřele doporučuji, skutečně stojí za to paní Novákovou navštívit. Okamžitě zahodíte své pochybnosti.

Ještě jednou Vám paní Nováková mockrát děkuji

Jan Blažek

 

Pavla Spěváčková

12. 11. 2011


Vážení Novákovi,

jsem Vaší klientkou na VacuTherm a jelikož jsem u Vás velice spokojená, ráda bych Vám tímto způsobem poděkovala za Váš přístup a podělila se o své zkušenosti s ostatními.

S přístrojem VacuTherm mám už předchozí zkušenosti a můžu potvrdit, že při pravidelném cvičení se výsledky opravdu dostaví. Jsem spokojená s tím, že jde o aktivní způsob cvičení a průběžně mohu sledovat své tempo i spálené kalorie, což mi umožňuje lépe se sebou pracovat. Ve vašem studiu jsem velice ocenila vstřícný a hlavně individuální přístup. Je vidět, že Vám záleží na tom, aby cvičení bylo účinné a dokážete poradit na míru. K tomu všemu přispívá i útulná domácí atmosféra vašeho studia, zajímavé nabídky služeb pro stávající klienty a za zmínku stojí i možnost bezproblémového parkování. Po každé návštěvě u Vás se cítím lépe.

S přátelským pozdravem

Pavla Spěváčková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist