Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny Jerky-obchod sušeným masem tajemno.com Žena podnikatelka
Novinky Reference

Spokojení zákazníci

Reference spokojených zákazníků

Kdykoliv se mi ozve spokojený zákazník, aby mi poděkoval, zahřeje mne u srdce vědomí dobře odvedené práce. Je mi proto ctí, když mi napíše kladné reference a dovolí mi své zkušenosti sdělit i vám.Sylva H. (35 let)

20. 2. 2011


Milá paní Zuzano, milý pane Filipe,

již týden jste na nové adrese a proto Vám chci touto cestou popřát mnoho nových klientek a klientů ve všech službách, které poskytujete. Myslím, že Váše milá a individuální péče, kterou každý zaznamená již po telefonu, Vám přivede ještě více oddaných "ROLLETIČEK" jako jsem já. Jsem velice ráda, že jsem poznala "MEDOVOU MASAŽ", kterou všem velice doporučuji nejen pro její detoxikační účinky, ale hlavně pro její příjemnost. Už nyní se těším na vaši novinku "CANDLE MASSAGE", u které alespoň na chvíli zapomenu na své povinnosti. Už brzy chci využít i Vaše sestavení jídelníčku na míru a jakmile pomine daňové šílenství, chci se podívat do vlastních dlaní a využít tak Vaše schopnosti "ČTENÍ Z RUKY".

Držím pěstičky, ať se Vám vede ve všem co nám poskytujete.

Vaše Sylva H.

 

Viktoriya

26. 1. 2011


Ráda bych za setkání s paní Zuzanou poděkovala osudu. Loňský rok se v mém životě objevila spousta otázek, ale žádné odpovědi. Když mě osud zavedl na ZuzaNo.cz, byla jsem smutná a ztracená. Výklad karet a chiromantie při prvním setkání mi pomohly nalézt odpovědi na své otázky. Tím ale naše setkávání neskončilo. Po půl roce jsem pochopila, že chci změnit svůj životní styl, žít zdravě a cítit se fit. Tak nás osud zase svedl dohromady.

Paní Zuzana mi vysvětlila, že taková proměna se netýká jen cvičení nebo hubnutí, ale že je třeba hlavně vniřní změna. Ukázala mi, jak důležitá je zdravá strava a sestavila mi vlastní zdravý jídelníček. Společným úsilím jsme dosáhli velmi dobrých výsledků, ale to nebylo vše.

Paní Zuzana mi také doporučila, abych na vlastní kůži vyzkoušela její masážní stroj Rolletic. Výsledky masáže jsem byla mile překvapena. Na masáže Rolletic chodím 3 krát týdně už 3 měsíce a rozhodně hodlám pokračovat.

Děkuji Vám za vše!

Viktoriya

 

Dana Škardová (48 let)

13. 1. 2011


Rolletic a já, aneb proč se k němu vracím.

Tentokrát jsem zahájila masáž Rolletic s tím, že hubnutí dle referencí přijde časem. Kupodivu nic. 1krát až 2krát týdně jsem poctivě "hoblovala" problematické části své postavy a výsledek? Úbytek 1 cm?!

Začala jsem být nespokojená a začala jsem o to více vnímat slova jako: "Nejde o to, jak dlouhou dobu na Rolletic docházíte (např.: 1 rok 1krát týdně - to je k ničemu), ale jak často na Rolletic chodíte!"

Rozhodla jsem se pro radikální změnu a začala docházet na Rolletic k paní Zuzaně denně. Vydržela jsem s malými výjimkami chodit několik měsíců a vyplatilo se! Tenkrát mi začal nový život, neboť se mi takto úplně změnila postava.

Můj pas zaznamenal úbytek 20 cm! Ještě cca 2 roky po ukončení cvičební kůry jsem neměla ani náznak celulitidy. Proto hurá na Rolletic, výsledky jsou úžasné!

Dana Škardová

 

Věra Kolková

12. 4. 2010


Zdravím všechny, kteří jste se začetli do webových stránek paní Zuzany. Hledám svoji životní cestu asi tak jako každý, kdo jste Zuzčiny stránky otevřel. A protože se velmi často ptám: "PROČ?" a "JAKÝM SMĚREM?", tak hledám odpovědi i v kartách, kyvadle, a chiromantii.

O Zuzce jsem se dozvěděla zcela náhodou. Okoukla jsem její webové stránky, zavolala jí a dorazila na tzv. věštění. Byla jsem velmi překvapena, dá se říci, že jsem zírala, když mi nakoukla do rukou a vysypala na mě moji minulost a současnost. Pak mrkla do karet a v podstatě potvrdila informace, které vyčetla z ruky. Zbytek času jsme strávily výkladem karet o budoucnosti v oblastech života, které jsem si potřebovala srovnat, ujasnit a zvolit další cestu.

Setkání se Zuzkou bylo nejen přínosné, ale velmi příjemné. Na výkladu paní Zuzky mi velmi vyhovuje, že byl prezentován normální mluvou a bez zbytečných emocí. Mluvila řečí, které dle mého názoru porozumí každý, kdo hledá pomoc a radu.

Věra Kolková

 

Petra Váňová

9. 4. 2010


Milá Zuzko,

chci Vám touto cestou moc poděkovat. Děkovala jsem Vám od srdce osobně, ale ráda bych se o svůj dojem ze setkání s Vámi podělila i s ostatními.

Hrstka lidí má dar vidět a číst v kartách a dlanich. Někteří z nich to považují za jakousi výhodu oproti nám ostatním, kteří tento dar nemáme a kteří občas hledáme odpovědi na své nezodpovězené otázky.

Ale stejně tak, jako každé pravidlo má své výjimky, tak ne každý umí s tímto darem zacházet a napovědět druhým kudy dál. I mne moje vlastní životní křižovatka, strach a hlavně pozitivní reference od přátel, privedly nakonec k Vám. Vzhledem k mé zoufalé situaci jsem měla obavy, že vše, co se skrze Vás dozvím, bude jakousi berličkou, o kterou se opřu, všechen strach z nejistoty zmizí a vše, co se od Vás dozvím se naplní.

Vše bylo ale trochu jinak. S naprosto odzbrojujícím klidem, úsměvem a "pragmatickým" přístupem jste popsala mou životní cestu. Na konkrétní otázky jste zcela konkrétně odpovídala slovy, která mě uklidnila a ukázala mi zcela odlišný úhel pohledu na své problémy. Tento výklad karet mi dal možnost volby a vlastní zrcadlo. Diky setkání s Vámi a Vašemu přístupu k výkladu karet a chiromantii jsem si sama uvědomila, že vždy si cesty do jisté míry vybírame sami a vše má své řešení. Jen někdy k tomu potrebujeme takové trpělivé průvodce.

Váš výklad byl bez patosu, uhýbání a stavění vzdušných zámků. Vždy si k Vám ráda přijdu utříbit myšlenky a srovnat si "kde jsem a kdo vlastně jsem".

Přeji Vám, a všem, kterým pomůžete "uvidět, co nevidí" štěstí, stálý úsměv na tváři a krásné jaro. :-)

Petra Váňová

 

Alena Kochová

22. 3. 2010


Milá paní Zuzano,

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za sebe i za svého syna - oba dva tou dobou jsme Vašimi klienty. Díky Vašemu báječně sestavenému dietnímu programu se nám podařilo zcela nemožné, a to úbytek na váze za měsíc v rozmezí 7-10 kg.

Je to pro nás naprosto skvělá věc, neboť Váš dietní program nás v žádném případě nijak neomezuje v konzumaci potravin, které máme rádi. Současně nás také nezatěžuje počítáním kalorií a přísným vážením dávek. Je to skutečně nový a správný dietní program založený také na Vašem individuálním přístupu a péči - opravdu moc díky.

Za sebe vím, o čem mluvím, protože ve svém životě jsem vyzkoušela různé diety (koktejly, pilulky, dělenou stravu, posilovnu ...) a výsledky zdaleka nebyly takové jako jsou nyní - v podstatě se povedlo vždy po přísném dodržování snížit váhu za 3 měsíce o 5 kg a pak byla rychle zpět a někdy byla i nějaká ta kila navíc. Byly to návody, které neměnily životní styl a způsob stravování, ale nutily jen ke konzumaci předepsaných potravin nebo přípravků (viz koktejly). Takový způsob stravování se zákonitě musí ukončit a po přechodu na starý způsob stravování (protože nový nebyl určen a tedy jsem jej ani neznala) bylo vše zase zpět.

S Vámi jsem se naučila opravdu nejen změnit způsob stravování, ale změnil se i můj přístup ve skladbě potravin, které konzumuji, v jejich kvalitě a skladbě. Cítím se báječně, dosáhla jsem i citelné očisty celého těla, mám daleko víc energie a hlavně mám i krásný pocit, že jsem to dokázala. A budu pokračovat - teď už snad ne v dietě, ale v novém stravovacím a životním stylu. Jsem ráda, že jsem se s Vámi setkala a Vážím si toho, že mohu být Vaší klientkou. Díky paní Zuzano.

Vaše spokojená a nadšená klientka

Alena Kochová

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 3 z 3
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist