Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny Jerky-obchod sušeným masem Žena podnikatelka tajemno.com
Novinky Reference Reference Kochová

Alena Kochová

22. 3. 2010


Milá paní Zuzano,

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za sebe i za svého syna - oba dva tou dobou jsme Vašimi klienty. Díky Vašemu báječně sestavenému dietnímu programu se nám podařilo zcela nemožné, a to úbytek na váze za měsíc v rozmezí 7-10 kg.

Je to pro nás naprosto skvělá věc, neboť Váš dietní program nás v žádném případě nijak neomezuje v konzumaci potravin, které máme rádi. Současně nás také nezatěžuje počítáním kalorií a přísným vážením dávek. Je to skutečně nový a správný dietní program založený také na Vašem individuálním přístupu a péči - opravdu moc díky.

Za sebe vím, o čem mluvím, protože ve svém životě jsem vyzkoušela různé diety (koktejly, pilulky, dělenou stravu, posilovnu ...) a výsledky zdaleka nebyly takové jako jsou nyní - v podstatě se povedlo vždy po přísném dodržování snížit váhu za 3 měsíce o 5 kg a pak byla rychle zpět a někdy byla i nějaká ta kila navíc. Byly to návody, které neměnily životní styl a způsob stravování, ale nutily jen ke konzumaci předepsaných potravin nebo přípravků (viz koktejly). Takový způsob stravování se zákonitě musí ukončit a po přechodu na starý způsob stravování (protože nový nebyl určen a tedy jsem jej ani neznala) bylo vše zase zpět.

S Vámi jsem se naučila opravdu nejen změnit způsob stravování, ale změnil se i můj přístup ve skladbě potravin, které konzumuji, v jejich kvalitě a skladbě. Cítím se báječně, dosáhla jsem i citelné očisty celého těla, mám daleko víc energie a hlavně mám i krásný pocit, že jsem to dokázala. A budu pokračovat - teď už snad ne v dietě, ale v novém stravovacím a životním stylu. Jsem ráda, že jsem se s Vámi setkala a Vážím si toho, že mohu být Vaší klientkou. Díky paní Zuzano.

Vaše spokojená a nadšená klientka

Alena Kochová

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist