Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Jerky-obchod sušeným masem tajemno.com Obchod výrobky přírodní medicíny Žena podnikatelka
Novinky Reference Reference Roučková

Mgr. Alice Roučková

21. 3. 2011


Prostřednictvím internetu jsem zjistila, že na Praze 4, kde bydlím, existuje studio, kde mají masážní stroj Rolletic a navíc, poskytují řadu relaxačních masaží, zdravý životní styl a v neposlední řadě i výklad karet a čtení z ruky. Řekla bych, komplexní péče o tělo i duši. Tímto zjišťěním jsem byla potěšena, protože Rolletic a jeho skvělé účinky při formování postavy, znám již z dřívějška. Mile mě překvapilo příjemné prostředí s moderně vybaveným studiem a to nejdůležitější, osobní setkání s paní Zuzanou a jejím manželem panem Filipem.

Od prvního momentu mám pocit, že jsem se potkala s nevšedními lidmi, ze kterých vyzařuje optimizmus, pozitivní energie, uvolnění a sdílená radost. Když mi paní Zuzana vyložila karty, podívala se na moje já a životní osud vepsáný v mých dlaních, nestačila jsem se divit, jak vše, co mi sdělila, odpovídalo tomu, čím vším jsem si prošla, kdo vlastně jsem a jak dál mohu se svým životem naložit.

Vzhledem k tomu, že mám již z dřívějška zkušenosti s výkladem karet a mohu porovnat způsob, jakým byl výklad prezentován, hluboce se skláním před paní Zuzanou, její empatií, hlubokými znalostmi chiromantie a výkladu karet. Po této zkušenosti vím, na koho se mohu v těžkých životních chvílích obrátit a kde hledat pomocnou ruku.

Paní Zuzano, máte můj velký obdiv a jsem velmi šťastná, že mne osud zavedl právě k Vám. Těším se na každou návštěvu v místě, které je nabito pozitivní energií, na cvičení a také plánuji, že vyzkouším některou z řady vašich masáží. Děkuji Vám a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Mgr. Alice Roučková

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist