Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Jerky-obchod sušeným masem Obchod výrobky přírodní medicíny Žena podnikatelka tajemno.com
Novinky Reference Reference Sechterová

Lenka Sechterová (25 let)

9. 4. 2011


Milí manželé Novákovi,

ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Začala jsem k Vám chodit nejdříve na masáže a pak i na masážní stroj Rolletic. Musím přiznat, že mě velmi překvapil milý individuální přístup pana Filipa i paní Zuzany. Ráda jsem si vyslechla vše o cvičení na Rolleticu a zpočátku jsem byla trošku nedůvěřivá. Ovšem stroj mě zcela přesvědčil, že cvičení na něm mě baví a má to své viditelné výsledky. Nyní jsem tu "nejkratší rolleticovou kúru" vychodila a už teď je mi smutno. Nejen po cvičení, ale hlavně po těchto dvou velmi milých a hodných lidech, kteří umí naslouchat a poradit.

Protože mám i problémy s pocením, velmi jsem ocenila radu ohledně tohoto. Musím říci, že je to velmi nepříjemné a v některých situacích až trapné, ovšem zde ve studiu jsem se setkala s pochopením u paní Zuzany a hlavně návodem na to "jak na to".

Také musím velmi pochválit zázračné, šikovné a strašně příjemné ruce pana Filipa. Na medovou masáž a hlavně Candella massage budu ještě hodně dlouho vzpomínat a už teď přemýšlím nad další.

Děkuji Vám za vše!

nadšená příznivkyně Lenka Sechterová

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist