Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny tajemno.com Jerky-obchod sušeným masem Žena podnikatelka
Novinky Reference Reference Sechterová

Lenka Sechterová (25 let)

9. 4. 2011


Milí manželé Novákovi,

ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Začala jsem k Vám chodit nejdříve na masáže a pak i na masážní stroj Rolletic. Musím přiznat, že mě velmi překvapil milý individuální přístup pana Filipa i paní Zuzany. Ráda jsem si vyslechla vše o cvičení na Rolleticu a zpočátku jsem byla trošku nedůvěřivá. Ovšem stroj mě zcela přesvědčil, že cvičení na něm mě baví a má to své viditelné výsledky. Nyní jsem tu "nejkratší rolleticovou kúru" vychodila a už teď je mi smutno. Nejen po cvičení, ale hlavně po těchto dvou velmi milých a hodných lidech, kteří umí naslouchat a poradit.

Protože mám i problémy s pocením, velmi jsem ocenila radu ohledně tohoto. Musím říci, že je to velmi nepříjemné a v některých situacích až trapné, ovšem zde ve studiu jsem se setkala s pochopením u paní Zuzany a hlavně návodem na to "jak na to".

Také musím velmi pochválit zázračné, šikovné a strašně příjemné ruce pana Filipa. Na medovou masáž a hlavně Candella massage budu ještě hodně dlouho vzpomínat a už teď přemýšlím nad další.

Děkuji Vám za vše!

nadšená příznivkyně Lenka Sechterová

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist