Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Jerky-obchod sušeným masem Žena podnikatelka Obchod výrobky přírodní medicíny tajemno.com
Novinky Reference Reference Váňová

Petra Váňová

9. 4. 2010


Milá Zuzko,

chci Vám touto cestou moc poděkovat. Děkovala jsem Vám od srdce osobně, ale ráda bych se o svůj dojem ze setkání s Vámi podělila i s ostatními.

Hrstka lidí má dar vidět a číst v kartách a dlanich. Někteří z nich to považují za jakousi výhodu oproti nám ostatním, kteří tento dar nemáme a kteří občas hledáme odpovědi na své nezodpovězené otázky.

Ale stejně tak, jako každé pravidlo má své výjimky, tak ne každý umí s tímto darem zacházet a napovědět druhým kudy dál. I mne moje vlastní životní křižovatka, strach a hlavně pozitivní reference od přátel, privedly nakonec k Vám. Vzhledem k mé zoufalé situaci jsem měla obavy, že vše, co se skrze Vás dozvím, bude jakousi berličkou, o kterou se opřu, všechen strach z nejistoty zmizí a vše, co se od Vás dozvím se naplní.

Vše bylo ale trochu jinak. S naprosto odzbrojujícím klidem, úsměvem a "pragmatickým" přístupem jste popsala mou životní cestu. Na konkrétní otázky jste zcela konkrétně odpovídala slovy, která mě uklidnila a ukázala mi zcela odlišný úhel pohledu na své problémy. Tento výklad karet mi dal možnost volby a vlastní zrcadlo. Diky setkání s Vámi a Vašemu přístupu k výkladu karet a chiromantii jsem si sama uvědomila, že vždy si cesty do jisté míry vybírame sami a vše má své řešení. Jen někdy k tomu potrebujeme takové trpělivé průvodce.

Váš výklad byl bez patosu, uhýbání a stavění vzdušných zámků. Vždy si k Vám ráda přijdu utříbit myšlenky a srovnat si "kde jsem a kdo vlastně jsem".

Přeji Vám, a všem, kterým pomůžete "uvidět, co nevidí" štěstí, stálý úsměv na tváři a krásné jaro. :-)

Petra Váňová

 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist