Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Obchod výrobky přírodní medicíny Žena podnikatelka Jerky-obchod sušeným masem tajemno.com
Novinky Reference

Spokojení zákazníci

Reference spokojených zákazníků

Kdykoliv se mi ozve spokojený zákazník, aby mi poděkoval, zahřeje mne u srdce vědomí dobře odvedené práce. Je mi proto ctí, když mi napíše kladné reference a dovolí mi své zkušenosti sdělit i vám.Silvie Holubová

24. 10. 2011


Byla jsem jednou z prvních klientek VacuTherm ve studiu ZuzaNo.cz. Musím říci, že jsem velmi spokojená, protože vynaložený čas odpovídá výsledkům!

Velkou výhodou je, že stačí 30 minut a tělo hned pocítí, že se něco děje! Výsledky se nedostavily ihned, což mi připadá logické. Zhruba po měsíci intenzivního cvičení 2 - 4x týdně se projevily viditelně. Sama se sice nevážím, ale okolí na mé hubnutí začalo pozitivně reagovat. Nyní na VacuTherm docházím cvičit už jen 1 - 2x týdně pro udržení a krásně si tím i čistím hlavu.

S pozdravem Silvie

 

Pavla Bažanowská

21. 10. 2011


Dobrý den paní Zuzano a pane Filipe.

Jsem typ člověka, který byl zapřísáhlým odpůrcem jakéhokoli pohybu – sportovního, kterým by si zlepšoval hlavně kondici a ubíral na hezky se zaoblující postavě.

Náhoda mě přivedla s dcerou na stránky okouzlující vědmy Zuzky. Vždy dám na osobní pocity, a ten rozhodující byl, že po jednom sezení, jsem začala Zuzaně bezvýhradně věřit i jako člověku. Zuzana je vynikající profík, který se v labyrintu čar a kouzel pohybuje bravurně s přesností a korektními závěry. Její veselý smích a optimistický přístup člověka vždy povzbudí a nastartuje do další činnosti.

Po několikáté schůzce donesla dcera domů brožury na pekelný stroj Vacuterm. Rozhodla jsem se, že se sama pojedu do studia na Prahu 4 podívat, jak ten rudý krasavec funguje. Přístroj na hubnutí mi představil pan Novák, který si získal mou důvěru nejen odbornými znalostmi, ale také že nepodcenil dotazy na zdravotní stránku. Zajímal se s čím se léčím, pečlivě si zapisoval poznámky a později sledoval, jak mé cvičení probíhá.

Přijďte Vacuterm vyzkoušet a sami písněte, jestli mám pravdu!

Pavla Bažanowská

 

Petra

8. 8. 2011


Milá Zuzanko, milý Filipe,

poté, co jsem se stala závislou na atmosféře u vás a na rolleticu, byla jsem nucena vyměnit cvičební čas za pracovní. Ale chtěla jsem vás jen touto cestou moc pozdravit, poděkovat za skvělé prostředí, které jste vytvořili a tvoříte a také za nákup nového přístroje, na který se moc těším!

Rolletic je fantastický! Nejen můj mozek ,ale hlavně svaly mají paměť: ztracený objem v centimetrech a pevnost mých stehen, kterých jsem díky rolleticu dosáhla, mi vždy připomenou, že je nejvyší čas rozjet se zase za vámi. A tak se opět těším na setkání s vámi.

Vaše moc spokojená zákaznice Petra

 

Nataly

12. 7. 2011


Paní Zuzanu som našla náhodou na internete (aj keď nič v našom živote nie je náhoda). Keďže mam skúsenosti s tarotovými a cigánskými kartami, mala som záujem o čítanie z ruky. Zaujímalo ma to preto, lebo v rukách mame napísaný svoj osud. Paní Zuzana mala dobre referencie a tak som si povedala že to skúsim. Mala som trochu aj strach, že čo mi povie, ale nakoniec som rada, že som šla. Pani Zuzana si ma precitala ako knihu. Povedala mi veľa veci o mne z mojej minulosti a o mojom priateľovi a nasej budúcnosti. Niekedy som mala pocit, že ma pozná cely život. Bola to naozaj výnimočná skúsenosť. Musela som si to ešte nechať uležať v hlave par dni. Ale od pani Zuzany som odchádzala šťastná. Veľmi mi pomohla a dodala mi silu.

Za to by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať a odporučiť všetkým ďalším, ktorí váhajú tak ako ja pred tým. Určíte keď budem mat problém, alebo ma bude niečo zaujímať, znovu Vás navštívim.

Prajem Vám veľa síl a potešenia v tom, čo robíte. Aby všetci ľudia, ktorí za Vami prídu, boli tak spokojní ako ja.

Nataly

 

Lenka Sechterová (25 let)

9. 4. 2011


Milí manželé Novákovi,

ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Začala jsem k Vám chodit nejdříve na masáže a pak i na masážní stroj Rolletic. Musím přiznat, že mě velmi překvapil milý individuální přístup pana Filipa i paní Zuzany. Ráda jsem si vyslechla vše o cvičení na Rolleticu a zpočátku jsem byla trošku nedůvěřivá. Ovšem stroj mě zcela přesvědčil, že cvičení na něm mě baví a má to své viditelné výsledky. Nyní jsem tu "nejkratší rolleticovou kúru" vychodila a už teď je mi smutno. Nejen po cvičení, ale hlavně po těchto dvou velmi milých a hodných lidech, kteří umí naslouchat a poradit.

Protože mám i problémy s pocením, velmi jsem ocenila radu ohledně tohoto. Musím říci, že je to velmi nepříjemné a v některých situacích až trapné, ovšem zde ve studiu jsem se setkala s pochopením u paní Zuzany a hlavně návodem na to "jak na to".

Také musím velmi pochválit zázračné, šikovné a strašně příjemné ruce pana Filipa. Na medovou masáž a hlavně Candella massage budu ještě hodně dlouho vzpomínat a už teď přemýšlím nad další.

Děkuji Vám za vše!

nadšená příznivkyně Lenka Sechterová

 

Mgr. Alice Roučková

21. 3. 2011


Prostřednictvím internetu jsem zjistila, že na Praze 4, kde bydlím, existuje studio, kde mají masážní stroj Rolletic a navíc, poskytují řadu relaxačních masaží, zdravý životní styl a v neposlední řadě i výklad karet a čtení z ruky. Řekla bych, komplexní péče o tělo i duši. Tímto zjišťěním jsem byla potěšena, protože Rolletic a jeho skvělé účinky při formování postavy, znám již z dřívějška. Mile mě překvapilo příjemné prostředí s moderně vybaveným studiem a to nejdůležitější, osobní setkání s paní Zuzanou a jejím manželem panem Filipem.

Od prvního momentu mám pocit, že jsem se potkala s nevšedními lidmi, ze kterých vyzařuje optimizmus, pozitivní energie, uvolnění a sdílená radost. Když mi paní Zuzana vyložila karty, podívala se na moje já a životní osud vepsáný v mých dlaních, nestačila jsem se divit, jak vše, co mi sdělila, odpovídalo tomu, čím vším jsem si prošla, kdo vlastně jsem a jak dál mohu se svým životem naložit.

Vzhledem k tomu, že mám již z dřívějška zkušenosti s výkladem karet a mohu porovnat způsob, jakým byl výklad prezentován, hluboce se skláním před paní Zuzanou, její empatií, hlubokými znalostmi chiromantie a výkladu karet. Po této zkušenosti vím, na koho se mohu v těžkých životních chvílích obrátit a kde hledat pomocnou ruku.

Paní Zuzano, máte můj velký obdiv a jsem velmi šťastná, že mne osud zavedl právě k Vám. Těším se na každou návštěvu v místě, které je nabito pozitivní energií, na cvičení a také plánuji, že vyzkouším některou z řady vašich masáží. Děkuji Vám a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Mgr. Alice Roučková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist