Nabídka služeb

Hledání

Partneři

tajemno.com Žena podnikatelka Obchod výrobky přírodní medicíny Jerky-obchod sušeným masem
Novinky

Spokojení zákazníci

Reference spokojených zákazníků

Kdykoliv se mi ozve spokojený zákazník, aby mi poděkoval, zahřeje mne u srdce vědomí dobře odvedené práce. Je mi proto velikou ctí, když mi napíše kladné reference a dovolí mi pochlubit se jimi i vám.


Petra

8. 8. 2011


Milá Zuzanko, milý Filipe,

poté, co jsem se stala závislou na atmosféře u vás a na rolleticu, byla jsem nucena vyměnit cvičební čas za pracovní. Ale chtěla jsem vás jen touto cestou moc pozdravit, poděkovat za skvělé prostředí, které jste vytvořili a tvoříte a také za nákup nového přístroje, na který se moc těším!

Rolletic je fantastický! Nejen můj mozek ,ale hlavně svaly mají paměť: ztracený objem v centimetrech a pevnost mých stehen, kterých jsem díky rolleticu dosáhla, mi vždy připomenou, že je nejvyšší čas rozjet se zase za vámi. A tak se opět těším na setkání s vámi.

Vaše moc spokojená zákaznice Petra


Nataly

12. 7. 2011


Paní Zuzanu som našla náhodou na internete (aj keď nič v našom živote nie je náhoda). Keďže mam skúsenosti s tarotovými a cigánskými kartami, mala som záujem o čítanie z ruky. Zaujímalo ma to preto, lebo v rukách mame napísaný svoj osud. Paní Zuzana mala dobre referencie a tak som si povedala že to skúsim. Mala som trochu aj strach, že čo mi povie, ale nakoniec som rada, že som šla. Pani Zuzana si ma precitala ako knihu. Povedala mi veľa veci o mne z mojej minulosti a o mojom priateľovi a nasej budúcnosti. Niekedy som mala pocit, že ma pozná cely život. Bola to naozaj výnimočná skúsenosť. Musela som si to ešte nechať uležať v hlave par dni. Ale od pani Zuzany som odchádzala šťastná. Veľmi mi pomohla a dodala mi silu.

Za to by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať a odporučiť všetkým ďalším, ktorí váhajú tak ako ja pred tým. Určíte keď budem mat problém, alebo ma bude niečo zaujímať, znovu Vás navštívim.

Prajem Vám veľa síl a potešenia v tom, čo robíte. Aby všetci ľudia, ktorí za Vami prídu, boli tak spokojní ako ja.

Nataly


Lenka Sechterová (25 let)

9. 4. 2011


Milí manželé Novákovi,

ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Začala jsem k Vám chodit nejdříve na masáže a pak i na masážní stroj Rolletic. Musím přiznat, že mě velmi překvapil milý individuální přístup pana Filipa i paní Zuzany. Ráda jsem si vyslechla vše o cvičení na Rolleticu a zpočátku jsem byla trošku nedůvěřivá. Ovšem stroj mě zcela přesvědčil, že cvičení na něm mě baví a má to své viditelné výsledky. Nyní jsem tu "nejkratší rolleticovou kúru" vychodila a už teď je mi smutno. Nejen po cvičení, ale hlavně po těchto dvou velmi milých a hodných lidech, kteří umí naslouchat a poradit.

Protože mám i problémy s pocením, velmi jsem ocenila radu ohledně tohoto. Musím říci, že je to velmi nepříjemné a v některých situacích až trapné, ovšem zde ve studiu jsem se setkala s pochopením u paní Zuzany a hlavně návodem na to "jak na to".

Také musím velmi pochválit zázračné, šikovné a strašně příjemné ruce pana Filipa. Na medovou masáž a hlavně Candella massage budu ještě hodně dlouho vzpomínat a už teď přemýšlím nad další.

Děkuji Vám za vše!

nadšená příznivkyně Lenka Sechterová


Mgr. Alice Roučková

21. 3. 2011


Prostřednictvím internetu jsem zjistila, že na Praze 4, kde bydlím, existuje studio, kde mají masážní stroj Rolletic a navíc, poskytují řadu relaxačních masaží, zdravý životní styl a v neposlední řadě i výklad karet a čtení z ruky. Řekla bych, komplexní péče o tělo i duši. Tímto zjišťěním jsem byla potěšena, protože Rolletic a jeho skvělé účinky při formování postavy, znám již z dřívějška. Mile mě překvapilo příjemné prostředí s moderně vybaveným studiem a to nejdůležitější, osobní setkání s paní Zuzanou a jejím manželem panem Filipem.

Od prvního momentu mám pocit, že jsem se potkala s nevšedními lidmi, ze kterých vyzařuje optimizmus, pozitivní energie, uvolnění a sdílená radost. Když mi paní Zuzana vyložila karty, podívala se na moje já a životní osud vepsáný v mých dlaních, nestačila jsem se divit, jak vše, co mi sdělila, odpovídalo tomu, čím vším jsem si prošla, kdo vlastně jsem a jak dál mohu se svým životem naložit.

Vzhledem k tomu, že mám již z dřívějška zkušenosti s výkladem karet a mohu porovnat způsob, jakým byl výklad prezentován, hluboce se skláním před paní Zuzanou, její empatií, hlubokými znalostmi chiromantie a výkladu karet. Po této zkušenosti vím, na koho se mohu v těžkých životních chvílích obrátit a kde hledat pomocnou ruku.

Paní Zuzano, máte můj velký obdiv a jsem velmi šťastná, že mne osud zavedl právě k Vám. Těším se na každou návštěvu v místě, které je nabito pozitivní energií, na cvičení a také plánuji, že vyzkouším některou z řady vašich masáží. Děkuji Vám a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Mgr. Alice Roučková


Sylva H. (35 let)

20. 2. 2011


Milá paní Zuzano, milý pane Filipe,

již týden jste na nové adrese a proto Vám chci touto cestou popřát mnoho nových klientek a klientů ve všech službách, které poskytujete. Myslím, že Váše milá a individuální péče, kterou každý zaznamená již po telefonu, Vám přivede ještě více oddaných "ROLLETIČEK" jako jsem já. Jsem velice ráda, že jsem poznala "MEDOVOU MASAŽ", kterou všem velice doporučuji nejen pro její detoxikační účinky, ale hlavně pro její příjemnost. Už nyní se těším na vaši novinku "CANDLE MASSAGE", u které alespoň na chvíli zapomenu na své povinnosti. Už brzy chci využít i Vaše sestavení jídelníčku na míru a jakmile pomine daňové šílenství, chci se podívat do vlastních dlaní a využít tak Vaše schopnosti "ČTENÍ Z RUKY".

Držím pěstičky, ať se Vám vede ve všem co nám poskytujete.

Vaše Sylva H.


Viktoriya

26. 1. 2011


Ráda bych za setkání s paní Zuzanou poděkovala osudu. Loňský rok se v mém životě objevila spousta otázek, ale žádné odpovědi. Když mě osud zavedl na ZuzaNo.cz, byla jsem smutná a ztracená. Výklad karet a chiromantie při prvním setkání mi pomohly nalézt odpovědi na své otázky. Tím ale naše setkávání neskončilo. Po půl roce jsem pochopila, že chci změnit svůj životní styl, žít zdravě a cítit se fit. Tak nás osud zase svedl dohromady.

Paní Zuzana mi vysvětlila, že taková proměna se netýká jen cvičení nebo hubnutí, ale že je třeba hlavně vniřní změna. Ukázala mi, jak důležitá je zdravá strava a sestavila mi vlastní zdravý jídelníček. Spoelčným úsilím jsme dosáhli velmi dobrých výsledků, ale to nebylo vše.

Paní Zuzana mi také doporučila, abych na vlastní kůži vyzkoušela její masážní stroj Rolletic. Výsledky masáže jsem byla mile překvapena. Na masáže Rolletic chodím 3 krát týdně už 3 měsíce a rozhodně hodlám pokračovat.

Děkuji Vám za vše!

Viktoriya


Dana Škardová (48 let)

13. 1. 2011


Rolletic a já, aneb proč se k němu vracím.

Tentokrát jsem zahájila masáž Rolletic s tím, že hubnutí dle referencí přijde časem. Kupodivu nic. 1krát až 2krát týdně jsem poctivě "hoblovala" problematické části své postavy a výsledek? Úbytek 1 cm?!

Začala jsem být nespokojená a začala jsem o to více vnímat slova jako: "Nejde o to, jak dlouhou dobu na Rolletic docházíte (např.: 1 rok 1krát týdně - to je k ničemu), ale jak často na Rolletic chodíte!"

Rozhodla jsem se pro radikální změnu a začala docházet na Rolletic k paní Zuzaně denně. Vydržela jsem s malými výjimkami chodit několik měsíců a vyplatilo se! Tenkrát mi začal nový život, neboť se mi takto úplně změnila postava.

Můj pas zaznamenal úbytek 20 cm! Ještě cca 2 roky po ukončení cvičební kůry jsem neměla ani náznak celulitidy. Proto hurá na Rolletic, výsledky jsou úžasné!

Dana Škardová


Věra Kolková

12. 4. 2010


Zdravím všechny, kteří jste se začetli do webových stránek paní Zuzany. Hledám svoji životní cestu asi tak jako každý, kdo jste Zuzčiny stránky otevřel. A protože se velmi často ptám: "PROČ?" a "JAKÝM SMĚREM?", tak hledám odpovědi i v kartách, kyvadle, a chiromantii.

O Zuzce jsem se dozvěděla zcela náhodou. Okoukla jsem její webové stránky, zavolala jí a dorazila na tzv. věštění. Byla jsem velmi překvapena, dá se říci, že jsem zírala, když mi nakoukla do rukou a vysypala na mě moji minulost a současnost. Pak mrkla do karet a v podstatě potvrdila informace, které vyčetla z ruky. Zbytek času jsme strávily výkladem karet o budoucnosti v oblastech života, které jsem si potřebovala srovnat, ujasnit a zvolit další cestu.

Setkání se Zuzkou bylo nejen přínosné, ale velmi příjemné. Na výkladu paní Zuzky mi velmi vyhovuje, že byl prezentován normální mluvou a bez zbytečných emocí. Mluvila řečí, které dle mého názoru porozumí každý, kdo hledá pomoc a radu.

Věra Kolková


Petra Váňová

9. 4. 2010


Milá Zuzko,

chci Vám touto cestou moc poděkovat. Děkovala jsem Vám od srdce osobně, ale ráda bych se o svůj dojem ze setkání s Vámi podělila i s ostatními.

Hrstka lidí má dar vidět a číst v kartách a dlanich. Někteří z nich to považují za jakousi výhodu oproti nám ostatním, kteří tento dar nemáme a kteří občas hledáme odpovědi na své nezodpovězené otázky.

Ale stejně tak, jako každé pravidlo má své výjimky, tak ne každý umí s tímto darem zacházet a napovědět druhým kudy dál. I mne moje vlastní životní křižovatka, strach a hlavně pozitivní reference od přátel, privedly nakonec k Vám. Vzhledem k mé zoufalé situaci jsem měla obavy, že vše, co se skrze Vás dozvím, bude jakousi berličkou, o kterou se opřu, všechen strach z nejistoty zmizí a vše, co se od Vás dozvím se naplní.

Vše bylo ale trochu jinak. S naprosto odzbrojujícím klidem, úsměvem a "pragmatickým" přístupem jste popsala mou životní cestu. Na konkrétní otázky jste zcela konkrétně odpovídala slovy, která mě uklidnila a ukázala mi zcela odlišný úhel pohledu na své problémy. Tento výklad karet mi dal možnost volby a vlastní zrcadlo. Diky setkání s Vámi a Vašemu přístupu k výkladu karet a chiromantii jsem si sama uvědomila, že vždy si cesty do jisté míry vybírame sami a vše má své řešení. Jen někdy k tomu potrebujeme takové trpělivé průvodce.

Váš výklad byl bez patosu, uhýbání a stavění vzdušných zámků. Vždy si k Vám ráda přijdu utříbit myšlenky a srovnat si "kde jsem a kdo vlastně jsem".

Přeji Vám, a všem, kterým pomůžete "uvidět, co nevidí" štěstí, stálý úsměv na tváři a krásné jaro. :-)

Petra Váňová


Alena Kochová

22. 3. 2010


Milá paní Zuzano,

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za sebe i za svého syna - oba dva tou dobou jsme Vašimi klienty. Díky Vašemu báječně sestavenému dietnímu programu se nám podařilo zcela nemožné, a to úbytek na váze za měsíc v rozmezí 7-10 kg.

Je to pro nás naprosto skvělá věc, neboť Váš dietní program nás v žádném případě nijak neomezuje v konzumaci potravin, které máme rádi. Současně nás také nezatěžuje počítáním kalorií a přísným vážením dávek. Je to skutečně nový a správný dietní program založený také na Vašem individuálním přístupu a péči - opravdu moc díky.

Za sebe vím, o čem mluvím, protože ve svém životě jsem vyzkoušela různé diety (koktejly, pilulky, dělenou stravu, posilovnu ...) a výsledky zdaleka nebyly takové jako jsou nyní - v podstatě se povedlo vždy po přísném dodržování snížit váhu za 3 měsíce o 5 kg a pak byla rychle zpět a někdy byla i nějaká ta kila navíc. Byly to návody, které neměnily životní styl a způsob stravování, ale nutily jen ke konzumaci předepsaných potravin nebo přípravků (viz koktejly). Takový způsob stravování se zákonitě musí ukončit a po přechodu na starý způsob stravování (protože nový nebyl určen a tedy jsem jej ani neznala) bylo vše zase zpět.

S Vámi jsem se naučila opravdu nejen změnit způsob stravování, ale změnil se i můj přístup ve skladbě potravin, které konzumuji, v jejich kvalitě a skladbě. Cítím se báječně, dosáhla jsem i citelné očisty celého těla, mám daleko víc energie a hlavně mám i krásný pocit, že jsem to dokázala. A budu pokračovat - teď už snad ne v dietě, ale v novém stravovacím a životním stylu. Jsem ráda, že jsem se s Vámi setkala a Vážím si toho, že mohu být Vaší klientkou. Díky paní Zuzano.

Vaše spokojená a nadšená klientka

Alena Kochová


sjednejte si schůzku

Tisk Email
 
designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist