Nabídka služeb

Hledání

Partneři

Žena podnikatelka tajemno.com Obchod výrobky přírodní medicíny Jerky-obchod sušeným masem
Novinky
Body-Space VacuTherm TX5 II

Od 19.3. druhý Body-Space VacuTherm!

11. 3. 2012

Protože zájem o běžecký pás Body-Space Vacutherm TX5 zdaleka předčil naše očekávání a tolik jste si jej oblíbili, od 19. pořizujeme druhý přístroj.
Přijďte jej vzykoušet a zhubnout i vy!

 
Čtení z ruky (recenze Bleskprozeny.cz)

Čtení z ruky (recenze Bleskprozeny.cz)

28. 1. 2012

Ráda bych se s vámi podělila o recenzi čtení z ruky studia ZuzaNo.cz, kterou pro Bleskprozeny.cz napsala redaktorka Mgr. Lenka Chvostová.

čtěte zde
 
Dlaně jsou naše zrcadlo (Blesk zdraví)

Dlaně jsou naše zrcadlo

4. 12. 2011

Nedávno mě navštívila Michala Jendruchová z redakce magazínu Blesk zdraví. Zde si můžete přečíst článek, který o návštěvě u mě napsala.

 
Body-Space VacuTherm TX5 II

Je to tady! Přijďte si vyzkoušet Body-Space VacuTherm TX5 II do studia ZuzaNo.cz!

24. 7. 2011

Neustále hledám nové způsoby pomoci svým klientům. Nyní si i vy můžete ve studiu ZuzaNo.cz zkusit, jak účinná je v hubnutí unikátní kombinace technologií: běžecký pás + vakuum + infračervené záření. Využijte tuto možnost mezi prvními v Praze!

Více o Body-Space VacuTherm TX5 II

 
Nová služba: Candella masáž svíčkou

Nová služba: Originální Candella masáž svíčkou!

6. 3. 2011

Mám tu čest vám mezi prvními pěti salony krásy v České republice nabídnout unikántí masáž svíčkou s názvem Candella massage®. Výkon Candella masáže podléhá certifikaci, kterou splňují oba moji maséři.

Více o službě se můžete dozvědět zde

 
Sportovní masáže Praha

Nové služby: Medové a relaxační masáže

5. 12. 2010

Do nového roku jsem si pro vás připravila nové služby! Jedná se o sportovní, relaxační masáže a detoxikační medové masáže.

Sportovní masáže uleví tělu po fyzické zátěži, uvolní svaly nebo zmírní bolesti zad. Pozitivem medové masáže je nejen relaxace ale i detoxikace organismu.

 
Kosmetika Guenerve

Guenerve - kosmetika pro hubnutí

12. 11. 2010

Pro podpoření hubnutí a proti celulitidě nyní nabízím novou přírodní řadu kosmetiky a doplňky výživy Guenerve. Tato podpora spalování tuků je vhodná pro cvičení a masáže proti celulitidě jako např. Rolletic.

Guenerve SLIM 1 (kapsle)
Tento spalovač tuků obsahuje pouze PŘÍRODNÍ LÁTKY. Díky výrobnímu procesu mikronizace má o 60 % vyšší účinnost než standardní spalovače tuků. Fyzická zátěž a teplo (např. z masáže) pomáhají dostat L-karnitin do nejhlubších vrstev podkožního tuku, kde dochází ke spalování tuků od samého začátku cvičení. Jelikož dochází ke spalování tuků a nikoli cukrů, tablety zvyšují fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor. Posiluje přeměnu tuků na energii a dodává energii srdečním svalu.

Guenerve SLIM 2 (kapsle)
Obsažený L-lysine sníží hladinu tuků ve vaší krvi a chrání vás před kardiovaskulárními obtížemi. Napomáhá vstřebávání vápníku, budování svalové hmoty a rychlému zotavení po zátěži. Snižuje ukládání tuků z přijímání běžných potravin. Podporuje produkci hormonů, protilátek a enzymů. Působí proti oparům. Podpoří podmínky podmínky pro tvorbu mikroflóry v tlustém střevě a posílí váš imunitní systém.

prohlédněte si kompletní nabídku
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

designed by snowflakecopyright © Zuzana Nováková | designed by snowflake
TOPlist